Bakanlar Kurulu sonrası açıklama

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulundu.

Ana Sayfa
29 Şubat 2016 Pazartesi
Kurtulmuş'un açıklamalarından satır başları;

Bugün Bakanlar Kurulu'na Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez de katıldı. Din hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sürdürülmesi konusunda önemli bir görüşme yaptık. Doğu ve Güneydoğu'da da Diyanet İşleri'nin sürdürdüğü ve sürdüreceği projeleri masaya yatırdık."

"Terörün yakıp yıktığı ilçeler çok hızlı bir şekilde kurtarılacak. Örneğin Silopi'de eğitim yeniden devam etmeye başladı. Sağlık hizmetleri de aynı şekilde. İlçeler terörden temizlendikçe çalışmalar sürdürülüyor. Çok etkin bir çalışma sürdürülüyor."

ERDOĞAN'IN AYM'NİN KARARI SONRASI AÇIKLAMALARI

Anayasa Mahkemesi'ne başvuruyu Cumhurbaşkanı Erdoğan getirmiştir. Kaldı ki Cumhurbaşkanı Erdoğan kendi görüşlerini ifade etmiştir. Yoksa AYM'nin bireysel başvuruları ortadan kaldırmaya yönelik bir konuşma değildi.

CERATTEPE'DEKİ OLAYLARINDA HÜKÜMET VE CUMHURBAŞKANLIĞI ARASINDA GÖRÜŞ AYRILIĞI VAR MI?

Herhangibir olay karşısında hükümetin ve Cumhurbaşkanı'nın görüşleri bellidir. Buradan bir ayrılık meselesi çıkarmak doğru değildir. Gezi parkı eylemlerinin nasıl kısa bir sürede çarpıtıldı, Türkiye'nin nasıl köşeye sıkıştırılmak istendiğini gördük.
BENZER HABERLER

Kurtulmuş'tan önemli açıklama

.

Bakanlar Kurulu sonrası PYD açıklaması

Kurtulmuş: 1128 toplumu yanıltamaz!

Kurtulmuş'tan korkutan savaş uyarısı!

Suriyelilerle ilgili önemli açıklama

Kurtulmuş düğmeye o gün bastılar!

Halkı inciten kamu görevlilerine, gereken yapılaca

Numan Kurtulmuş'tan İsrail açıklaması

ÖNE ÇIKAN HABERLER
YAZARLAR
Millet Gazetesi internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FESK ve Basın Kanunundan kaynaklanan her türlü hakları Koza İpek Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. ' aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.